/
Дерев’яні кухні

Дерев'яні кухні

Бажаючи обновити інтер’єр приміщення, перше що приходить на думку – вибрати якісь інші меблі. Якщо це так, зверніть увагу на дерев’яні кухні. Це натуральний матеріал, який традиційно використовувався для виготовлення меблів. Не дивно що навіть сьогодні дерев’яні фасади для кухонь залишаються актуальними. Не в останню чергу завдяки тому що дозволяють отримати атмосферу затишку і тепла, а також візуально в інтер’єрі такі меблі виглядають більш ніж гідно. Залишилось зробити вибір дерев’яної кухні, обговорити її дизайн і оформити на сайті замовлення.

Дерев’яні кухні у Львові

Дерев’яні меблі – це класика, яка, напевно, ніколи не вийде з моди, адже вони грають не тільки декоративну роль, але і дозволяють отримати безліч інших переваг. Про деякі з них буде доцільно поговорити окремо:

 • Екологічна безпека. Меблі з дерева останнім часом стали особливо популярними у Львові. Одна з основних причин в тому, що матеріал безпечний. Він не викликає алергії і не робить негативного впливу на здоров’я людей, які знаходяться на кухні. Такий фасад повністю натуральний, тому меблі вважаються одними з найбільш безпечних.
 • Презентабельний дизайн. Естетична привабливість – одна з переваг класичних дерев’яних меблів. Особливо враховуючи, що дизайн таких конструкцій розробляється з особливою увагою. Подібний варіант фасадів наділений красою, розкішшю, солідністю. Він підкреслює, що господарі будинку не бідні люди.
 • Довгий термін служби. Чергова перевага замовлення меблів у Львові, в тому, що при правильному догляді кухня прослужить не менше 30 років після покупки. Є випадки, коли дерев’яні меблі служили більше сотні років. Ці меблі уже стали елітними. Дерево відрізняється умінням гарно старіти.
 • Самопочуття в приміщені з меблями у яких дерев’яні фасади. Львів це старе місто, тому йому пасують дерев’яні меблі для кухні. Деревина надає приміщенню теплоту, якими володіє фактура матеріалу. Ці якості дозволяють створити затишну і гармонійну атмосферу. А її досить важко отримати в такому метушливому місті, як Львів.
 • Дизайн фасадів доволі варіативний. Кухню можна виготовити в будь-якому стилі завдяки підбору певних порід дерева і фурнітури. Елітний варіант меблів прикрашають різьбленням, об’ємними елементами, зістарюють фасади або навпаки, відполіровують настільки, що вони виблискують не гірше дзеркала.
 • Мода на дерев’яні кухні не пройде. Крім того Львів не єдине місце, де такі гарнітури користуються попитом. Меблі подібного формату були в моді завжди, і здається будуть користуватись попитом і далі. Більше того, з часом вони стають ще ціннішими, оскільки переходять в категорію антикваріату, і їх ціна буде відповідною.
 • Простий догляд. На фасаді просто замаскувати тріщини та інші дефекти. Матеріал взагалі просто піддається обробці, він може залишатись в своєму рідному кольорі, або відтінок можна замаскувати за допомогою фарб. Це один з найкращих варіантів оформлення меблів. 

Вирішили замовити кухню з дерева у Львові

Варто згадати не тільки про переваги, але і про недоліки:

 • висока ціна.
 • чутливість до сонячних променів, тому фасад кухні з часом може міняти колір.
 • підлягає впливу вологи, перепадів температури і механічним пошкодженням, якщо не використовувати спеціальної обробки.
 • велика вага через яку кухонні меблі будуть вимагати більш надійної фіксації для навісних конструкцій.

Зате такий варіант оформлення меблів є універсальним. Його оцінять у Львові і не тільки. Кухні будуть служити довго і прикрасять ваш дім. Варто лише виконати їх на замовлення. А зробити покупку у Львові можливо через сайт компанії. Тоді проект виконають по вашим індивідуальним вимогам, і навіть доставлять в квартиру.

 

зв'яжіться з нами