/
Глянцеві кухні

Глянцеві кухні

Яка кухня краще — глянцева або матова? Від вибору фасаду буде залежати не лише дизайн інтер’єру, але і наскільки обрані меблі практичні, який їм потрібен догляд. Більше того, вибір на користь глянцевої кухні може вплинути на освітлення в приміщенні. Однак у глянцевих поверхонь для кухні є не лише позитивні, а і негативні сторони. Також не завадить розібратись, як правильно доглядати за інтер’єром з такими стінками.

Матова обробка універсальніша і практичніша, зате глянцева – ефектніше виглядає більш виграшно вписуючись в маленькі і темні кухні. А маленьких приміщень значно більше. Тому який гарнітур обрати, для кожного індивідуальне рішення. Але якщо вам важливий оригінальний дизайн і стиль, то глянцева кухня – очевидний вибір. Адже в дизайні маленького приміщення не знайти кращого варіанту ніж глянцева стінка. Купити її можна у Львові, а виробник виготовить все на замовлення, згідно індивідуальним розмірам і підібравши потрібний матеріал.

Переваги і недоліки глянцевої кухні

Щоб бути з замовниками максимально чесними, розглянемо не тільки позитивні моменти при використанні глянцевого гарнітуру для кухні. Розпочнемо з позитиву:

 • красиво виглядає в сучасних інтер’єрах;
 • візуально робить громіздкі меблі більш легкими, а приміщення здається просторішим, що особливо важливо для маленької кухні;
 • глянцевий фасад відбиває світло, завдяки чому підсилюється освітлення, що особливо вигідно для північних і темних кухонь.             
 • темні гарнітури з глянцевим фасадом виглядають менш похмуро оскільки не дивлячись на відтінок, не поглинають світло, а відбивають його;
 • гарнітури з якісною глянцевою обробкою менше бояться вологи і механічних пошкоджень, які можуть зіпсувати вигляд поверхонь;
 • потребують мінімального догляду;
 • ціна кухні у Львові доступна кожному бажаючому.

Що стосується негативу, то він також присутній, але його значно менше ніж позитивних моментів:

 • якщо помилитись в стилі фасаду, глянцева поверхня буде здаватись пластиковою, дешевою, але цього легко можна уникнути якщо звернутись за допомогою до спеціалістів, які підберуть поверхню фасаду згідно з особливостями приміщення;
 • якщо кухня оформлена в класичному стилі, глянцеві поверхні будуть виглядати чужорідними;
 • на глянцевих меблях залишаються відбитки пальців, але на світлих поверхнях вони практично непомітні, а от на темних все прекрасно видно;
 • матеріал притягує пил, тому поверхню бажано обробляти спеціальними засобами які дозволять зменшити цей ефект;
 • на матеріалі прекрасно помітні подряпини, тому потрібно зробити все, щоб їх уникнути.

Як бачите, гарнітур з глянцевого матеріалу практичний і красивий, але щоб він таким залишався потрібно знати особливості догляду. Вони не складні, тому і виборі фасаду кухні можна себе не обмежувати, оскільки ціна дозволяє покупку від виробника.

Купити якісну глянцеву стінку від виробника у Львові

Отримати якісні меблі від виробника може кожен клієнт, який зацікавлений в оригінальних і стильних гарнітурах. Фасади можуть бути будь-якими, і обрати їх можна залежно від ціни, стилю, розмірів, Але деякі поради будуть доцільні в будь-якому випадку:

 • Краще обирати світлі відтінки фасадів, оскільки вони є найбільш практичними. На них не так помітні подряпини, відбитки пальців, пил або розводи води та інші забруднення. Якщо ж хочеться яскравих відтінків, зробити їх менш маркими допоможуть візерунки, незначні вкраплення кольору та інші дизайнерські ходи, які можна використати якщо виготовляти меблі на замовлення. На ціну такий хід практично не вплине, а час потрачений на догляд за меблями зекономить.
 • Якщо є сумніви відносно вибору саме глянцевої поверхні, можна замовити комбіновані фасади, де використовуються як глянцеві так і матові матеріали.
 • Перш ніж замовити у Львові стінку для кухні, ознайомтесь з технологією виробництва поверхні. Яким матеріалом обробляють фасад. Від нього буде залежати блиск поверхні, ціни, зносостійкість і інші важливі фактори.
 • Стилі в яких глянцеві поверхні будуть виглядати максимально вигідно – скандинавський і еклектика. Хоча Львів – це місто контрастів, які можуть бути не лише на вулиці але і в приміщенні.

Іншими словами, замовити глянцеві меблі до кухні ніщо не завадить. Ціни на них доступні, а дизайн вражає різноманітністю.

зв'яжіться з нами