Як вибрати кухню і ні про що не шкодувати

Ви плануєте або вже завершуєте ремонт кухні, і задумуєтесь над придбанням кухонних меблів?
Звісно хочеться щоб ваша кухня мала гарний вигляд, була зручна і комфортна для вас, бо все таки тут ми проводимо чимало свого часу, приймаємо гостей, готуємо і їмо, говоримо за філіжанкою запашної кави про душевне. Кухня це одне з сакральних місць квартир та будинків, і підхід до підбору меблів є стратегічним і дуже серйозним.  Львів має чималий ринок меблевих фірм тому проблем з пошуком вашої ідеальної кухні не виникне.
Фінанси
Для початку необхідно точно визначитись з своїми фінансовими можливостями.  Вже на цьому етапі потрібно обдумати в яку кухню ви готові вкластись – в модульну, або в кухню, яка буде спроектована спеціально для вас.  Це два сегменти різної цінової категорії, і звісно модульна кухня обійдеться вам дешевше за індивідуальну.
Модульна чи індивідуальна
Що ж таке модульна кухня? Такий кухонний гарнітур виготовлений з стандартних, заздалегідь виготовлених секцій та елементів ( поличок, шаф та стільниць і т.п) які можна комбінувати між собою. Така кухня підійде як і для маленької кухні так і для кухонь з значними площами.  Варіант з модульною кухнею підійде для вас якщо ви обмежені в часі і в бюджеті.  Про мінуси модульної кухні можна здогадатись одразу – це стандартні габарити секцій і елементів.  При необачному розрахунку і розміщенні секцій в просторі кухні,  можуть лишатись всілякі щілини між меблями і стінами, які всі ми знаємо заповнюються пакетом з пакетами.  Таке саме стається якщо ваша кухня має нестандартне планування або нестандартні виступи і кути або ніші.
Кухня на замовлення, це тоді коли меблі проектують з нуля і спеціально для вас і під вас, з оптимальним використанням кожного сантиметру. Такі кухні проектуються за вашим замовленням,  тобто ви повністю вільні у виборі  всього – від матеріалів, з яких буде виготовлені всі елементи кухні,  до вбудованої побутової техніки.  На кожному етапі проектування вам допомагатиме менеджер.
Матеріал
Другим етапом є вибір матеріалів. Меблі на кухні зазвичай роблять з дерева (це, зрозуміло, найдорожчий варіант), ДСП і МДФ (дорожчий варіант ДСП). Стільниці, як правило, роблять із ДСП, облицьованої високоміцним пластиком – при стикуванні використовується технологія  яка  дозволяє зробити  шви непомітними і запобігти попаданню всередину вологи. Більш досконалий варіант стільниць – зі штучного каменю. Такі стільниці слугують  довго, їх можна реставрувати і полірувати, підтримуючи чудовий зовнішній вигляд довгі роки. Зверніть увагу на товщину матеріалу: чим вона більше, тим краще. В цілому з матеріалами потрібно бути уважнішими: від їх якості залежить те, як скоро вам доведеться робити ремонт в наступний раз.
Отже вибір стає між двома варіантами, модульна чи індивідуальна кухня, та у виборі матеріалу, але який би ви варіант не обрали, більшість рішень в проектуванні і підбору меблів приймаєте ви, тому не слід забувати про універсальні рекомендації. Було б дуже добре якби кухонні меблі підходили за стилем до кухні і стилем квартири загалом.  Якщо ваше житло зроблене в сучасному стилі, а кухня в класичному з дерев’яними  шафами і вирізаними квітами на них – погодьтесь, це буде як мінімум дивно. Більше уваги приділяйте деталям: на загальне відчуття від кухні впливає все – освітлення, колір стін, кількість дзеркальних і відображаючих поверхонь, відкриті полиці або закриті шафи і так далі.  Не бійтесь світлих і дзеркальних поверхонь – бруд видно і на темному і на світлому, тому не сковуйте себе у рамки. Більшість незручностей можна уникнути якщо правильно розташувати розетки і вимикачі, продумати вентиляцію приміщення, адже запахи котлеток вбирають, здається, навіть шпалери. Продумайте освітлення в кімнаті, не тільки нічне, адже у Львові достатньо похмурих і темних днів. Вважається що в кухні має бути щонайменше три джерела світла: над робочою поверхнею, над всією кімнатою, акцент  освітлення для підкреслення окремих елементів. Слідкуйте за трьома важливими зонами: холодильник, плита, раковина – навколо них має бути достатньо вільного місця. А також, дрібниця але дуже важлива – прослідкуйте щоб всі дверцята шаф могли відкриватись одночасно  не зачіпаючи при цьому інших.
Де купити кухню у місті Львів
Як говорилось вище, у Львові проблем з пошуком такого сегменту меблів немає. Наша студія, яка знаходиться у Львові, пропонує всі послуги (дизайн кухні, вітальні,спальні,кабінету, а також підбір всіх матеріалів згідно потреб замовника).