/
Кабінети

Кабінети

Домашній кабінет. Доволі часто його вважають другорядною кімнатою – приміщенням, без якого легко обійтися в будинку, а тим паче в квартирі. Дім – не місце для роботи, а з ноутбуком можна посидіти й на кухні. Чи дійсно це – так? Достатньо деякий час «відпочити» подібним чином і прийде розуміння, що обладнання домашнього кабінету – далеко не проста забаганка. Звісно, в ньому Ви не будете вирізати деталі для авто, але там буде дуже зручно займатися інтелектуальною працею чи навіть приймати ділових партнерів.

Робочий кабінет – не менш важлива кімната в квартирі, ніж інші, тож розробці його дизайну варто приділити доволі багато уваги. Як не дивно, ця справа може забрати навіть більше часу, ніж оформлення спальні, адже приміщення є особливим і, його інтер’єр не так легко облаштувати. Існує цілий ряд обмежень, котрі не актуальні, наприклад для дитячої чи вітальні. Проте, с компанією С.К.І.М. можна знайти вихід із будь-якої ситуації – ми створимо меблі, розроблені по індивідуальному дизайну для кожної кімнати у Вашій квартирі.

Типовий дизайн домашнього кабінету

Інтер’єр кабінету в будинку прийнято створювати в класичному стилі чи враховуючи всі тонкощі та нюанси інших, дуже стриманих напрямків дизайну. Але, оформлення може бути й дуже неординарним, якщо воно гармонує з діяльністю. З іншого боку, власник кабінету в квартирі має почувати себе в ньому зручно та комфортно, тому він, без сумнівів, може обирати дизайн на власний розсуд.

Які ж предмети є обов’язковими для домашнього кабінету в будинку? В ньому не обійтись без функціонального столу з ящиками та крісла. Звичайній табуретці тут не місце і, мова йде не лише про візуальну дисгармонію. Ідеальний вибір – крісло, особливо шкіряне (на якому буде гарно працювати й відпочивати), котре буде створене відповідно до смаків і побажань власника кабінету.

Велику вагу має й освітлення, тож бажано розробити дизайн кабінету, урахувавши необхідність розміщення столу напроти вікна. Не стануть зайвими також якісні освітлювальні прилади: лампи, світильники, люстри, які радо запропонує Вам студія С.К.І.М. Дуже зручно, якщо робочий кабінет обладнаний стелажами, хоча б в невеликій кількості. Папки, нагороди чи навіть бізнес-сувеніри теж необхідно десь розміщати.

Тонкощі та нюанси дизайну кабінетів

Ідеальним кольором для окремої кімнати стане жовтий, проте на думку психологів, підійдуть будь-які світлі напівтони. Холодні кольори допоможуть зосередитися, а теплі – спонукають до творчості. Меблі при цьому не котуються – вони можуть бути виконані в будь-якій кольоровій гамі.

Кабінет у класичному стилі завжди виглядає солідно. Він:

  • незмінно популярний;
  • відрізняється чіткими лініями та геометрією у формах;
  • передбачає використання натуральних матеріалів.

Тож, коли вагаєтесь зі стилем – обирайте класичний дизайн та практичні модульні меблі.

Щоб акцентувати увагу, почепіть у квартирі годинник, та ще краще, якщо кабінет буде обладнаний і спеціальною магнітною дошкою. На ній легко зафіксувати список телефонів, розклад, відмітити масу корисної інформації.

Чи треба виділяти під обладнання робочого кабінету окрему кімнату? Бажано, якщо розміри квартири дозволяють. Коли ж маєш житло з невеликою квадратурою, не забувай про мрію: організувати робочий простір реально навіть в частині котрогось приміщення, наприклад, у вітальні.

зв'яжіться з нами