/
Кухні ДСП

Кухні ДСП

Якою, на вашу думку, має бути ідеальна кухня? Вона повинна відрізнятись двома важливими якостями. А точніше, мати привабливу зовнішність, а також бути функціональною, адже вона в приміщенні не лише як прикраса. А якщо при цьому фасад ще й доступний по ціні, то він буде вважатись ідеальним. Ви шукаєте саме такі меблі? Тоді зверніть увагу на продукцію виготовлену із ДСП. Хоч цей матеріал не відрізняється особливим зовнішнім шиком, він досить гарно служить. До того ж це прекрасний вибір для тих покупців, які бажають заощадити сімейний бюджет.

Особливості ДСП для кухонних фасадів

Для початку розглянемо, що собою представляє ДСП. Кухня виготовлена з такого матеріалу буде економною і практичною. Продукція представляє собою деревно-стружкову плиту, яку можна отримати пресуючи тирсу разом зі сполучними елементами. Матеріал має багато переваг, тому розглянемо кожен по порядку:

 • Матеріал зручний в роботі. Його легко обробляти, різати, склеювати і збирати. Якщо зробити фасад для кухні на замовлення, його не доведеться довго чекати, адже технологія доволі проста і не вимагає багато часу.
 • Низька ціна. Ціни це найбільш очевидна перевага цього матеріалу. Знайти фасади для кухні, вартість яких менше ніж у ДСП, практично неможливо. Якщо ваш бюджет обмежений, вибір на користь цієї продукції очевидний.
 • Вологостійкість. Сам по собі ДСП доволі швидко псується від вологи, починає розбухати і втрачає привабливий зовнішній вигляд. Але замовити фасади з цього матеріалу все ж можливо. Справа в тому, що покупці можуть замовити оригінальний дизайн кухні. Тоді виробник наклеїть плівку або папір що захистять основу. Головне правильно зробити вибір на користь оздоблюваного матеріалу. При правильному догляді ДСП-кухня від виробника прослужить не менше десяти років.
 • Технологічність. З листів ДСП виробник може вирізати фігури оригінальність дизайну яких допоможуть створити прекрасний інтер’єр в приміщенні. З цього матеріалу також можна вирізати фільончасті вставки, по різному декорувати меблі.
 • Міцність. Звісно, цей показник у ДСП значно нижчий ніж у натурального масиву, але в домашніх умовах фасади досить просто можуть витримати навантаження, які будуть на них припадати.

Що стосується мінусів, побоювання викликають лише формальдегідна смола, яку використовують для формування плит. Справа в тому, що далеко не всі компанії витрачають гроші на закупівлю якісної сировини, а випари неякісних смол можуть стати причиною серйозних захворювань. Розглянемо і інші недоліки фасадів із ДСП плит:

 • Вигорання. Матеріал може досить сильно міняти свій відтінок якщо меблі будуть регулярно знаходитись під прямими сонячними променями. Тому замовляючи фасади, майте на увазі що з часом вони можуть змінити свій зовнішній вигляд.
 • Термін використання. Продукція має скромний в порівнянні з іншими кухнями термін експлуатації. При належному догляді фасади можуть прослужити від 10 до 15 років, але якщо вплив негативних чинників виросте, то термін експлуатації значно зменшиться.

Мінуси, звісно, присутні, але враховуючи той факт, що по вартості такі кухні одні з найвигідніших, говорити про недоліки зайве. Ціна нівелює практично кожен з них. Що стосується шкідливих компонентів у складі матеріалу, то жодна хороша компанія у Львові ніколи не дозволить собі використання чогось подібного.

Який матеріал використовують у Львові для виготовлення кухні на замовлення

Зовнішній вигляд меблів для кухні визначає не лише компанія яка їх виробляє, але і замовник. Саме йому потрібно визначитись з матеріалом, з якого будуть виготовлені меблі. Це не так просто, оскільки існує декілька різновидів сировини. Наприклад, класи ДСП, які використовуються під час виробництва меблів. Їх є три, але зверніть увагу на E1. Найкращі кухні з ДСП виготовляють саме з нього. Завдяки мінімальному вмісту формальдегіду плити безпечні і не видають шкідливих випарів.

Покриття ДСП також важливе, оскільки впливає на стиль і зовнішній вигляд меблів. Компанія може використовувати наступні покриття для плит із ДСП, щоб надати їм потрібного стилю. Так меблі будуть гарно вписувались в дизайн приміщення:

 1. Нешліфований. Цей матеріал відрізняє відносно жорстка поверхня. Але такий варіант не знайшов широкої популярності, скільки має низькі декоративні властивості і відрізняється складним доглядом.
 2. Шліфований. Розглянутий варіант матеріалу виглядає як гладкий лист, який не має декорування. Це просто спресована стружка яка має відповідний зовнішній вигляд.
 3. Кашоване ДСП. У такого варіанту уже проглядаються риси повноцінного матеріалу. Він обклеєний спеціальним папером різних кольорів. Наприклад, може імітувати справжнє дерево, тому по стилю більше вписується в приміщення. Але не дивлячись на дизайнерське рішення, матеріал не відрізняється довговічністю, хоча доволі дешевий.
 4. Ламінований лист. Він є вдосконаленим варіантом кашованого різновиду сировини. Плита більш товста, а значить, є значно витривалішою в плані стійкості до механічних пошкоджень.
 5. ПВХ-плівка. У такого варіанта плити багато переваг. Наприклад, вона водостійка і значно прикрашає інтер’єр приміщення.

В будь-якому випадку потрібно обрати якісні матеріали якщо хочете отримати кухню високої якості. Львів якраз може запропонувати рішення для людей які мають обмежений бюджет, але бажають отримати якісні меблі. Просто виготовляйте їх на замовлення, користуючись послугами перевіреної компанії.

зв'яжіться з нами