/
Кухні МДФ

Кухні МДФ

Для початку давайте розберемось, що таке МДФ і як його можна використати на кухні. Це абревіатура, яка розшифровується, як деревоволокниста плита середньої щільності. Це досить простий і доступний матеріал, в чому є його перевага. У Львові кухні з МДФ виготовляють все більше компаній, але під час вибору потрібно звертати увагу не лише на доступність, але і на якість виконуваної роботи. А меблі з МДФ повинні бути виконані якісно, якщо хочете щоб вони прослужили максимально довго.

Використання кухонних меблів з МДФ

Почнемо розглядати особливості використання кухонного фасаду з МДФ, розглядаючи позитивні сторони матеріалу:

  • Ціна. Виробник вимагає за МДФ кухні істотно менше, ніж за стінку, виготовлену, наприклад, з масиву дерева. Якщо дизайн передбачає використання деталей фасаду з ДСП, або використовуються проста фурнітура, в такому випадку ціни на кухні МДФ стають ще більш доступними. Якщо виготовляти стінку на замовлення, можливо індивідуально обговорити всі деталі, в тому числі вартість готової конструкції, її дизайн, форму та інші особливості. Вартість як готових меблів, так і виконаних на замовлення, доволі демократичні.
  • Дизайн. Виробник пропонує ефектний і різноманітний дизайн, який лише мінімально відбивається на вартості. Панелі МДФ обов’язково потрібно обробляти, інакше вони виглядають непризентабельно. Звісно такі кухні будуть виконувати свою функцію, але зовнішній вигляд зіпсує інтер’єр. Вважайте, що ці меблі щось на кшталт аркушу чистого паперу, який потрібно заповнити, залежно від ваших бажань. До того ж виробники можуть індивідуально підібрати фурнітуру, форму фасаду. На основі МДФ плити, можна створити імітацію будь-якого матеріалу, від мармуру до дерева. Декорування плит відбувається різними матеріалами – плівкою, пластиком або емаллю. Тому не дивно що більшість покупців роблять вибір на користь недорогих панелей з МДФ, адже так можна підібрати варіант практично для будь-якого інтер’єру.
  • Догляд. За кухонними фасадами, виконаними з плит МДФ, легко доглядати. Якщо на поверхні виникне забруднення, його легко прибрати за допомогою губки і миючого засобу.

Тепер розглянемо недоліки, з якими можна зіткнутися під час експлуатації меблів з МДФ, адже, як і будь-який матеріал плити є далеко не ідеальними:

  • з часом фасади деформуються;
  • може відставати кромка.

Але якщо меблі якісні, виникнення чогось подібного можна уникнути. Хоча слід враховувати, що кухня – місце де дуже багато негативних чинників, які можуть вплину на меблі. Наприклад, наявність пари, води, перепади температури і інші чинники, які стінка може не витримати. Тим не менше, якщо використовувати якісні клейові основи, оздоблювальні матеріали і т.п. ризик виникнення неприємностей дуже незначний.

Під час огляду практично неможливо відрізнити якісні меблі від конструкцій, які не прослужать і року. Найкраще орієнтуватись на те, яка фірма виконала роботу. Фірма-виробник повинна бути відомою і мати хорошу репутацію. Тоді є шанс що терміни служби кухні значно виростуть.

Якими матеріалами можна оформити фасади кухонь із МДФ у Львові

Різниця в якості виконаної робити буде помітна через кілька років експлуатації. Якщо в наступний раз плануєте міняти меблі на кухні не раніше, ніж через десять років, то не варто купувати економ-гарнітури. Якщо ж грошей обмаль, зверніть увагу на акції, за умовами яких можна обрати дійсно якісні фасади по доступній ціні. Звісно, кожна акція має свої особливості і умови, тому перш ніж приймати в них участь ознайомтесь з правилами.

Але давайте поговоримо про дійсно важливе – матеріали які використовуються для оздоблення кухонь у Львові:

  1. Плівка ПВХ. Якщо потрібно знизити ціну гарнітуру з МДФ, зверніть увагу на модель, фасад якої оброблений ПВХ-плівкою. Ціна буде знижена завдяки використанню спрощеної технології. Плівка просто наноситься на матеріал, використовуючи спеціальний вакуумний пристрій. Що стосується дизайну плівки, тут немає обмежень. Плівка може бути самого різного кольору, з принтом або просто однотонна.
  2. Спеціальна плівка для фасаду під дерево. Зазвичай вибір віддається плівкам, що імітують натуральне дерево. Вони універсально вписуються в будь-який інтер’єр, добре виглядають і можуть довго прослужити. Звісно візуально є невеликі відмінності, але вони помітні лише на незначній відстані.
  3. Фарба. Фарбовані фасади кухні з МДФ відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, терміни їх служби довші, а установка простіша. Завдяки виготовленню конструкції на замовлення можна не обмежувати себе класичними кольорами, а обрати конструкцію, яка найбільше сподобалась. Наприклад, використовувати градієнтні переходи.

Але обираючи останній тип фасадів, потрібно враховувати що доглядати за ними досить складно. Але якщо все робити правильно, терміни служби виробу значно виростають. До того ж значення має правильно установка. Якщо установити меблі навпроти прямо падаючих променів світла, покриття значно швидше стане більш тьмяним.

 

зв'яжіться з нами