/
Лофт

Лофт

Універсальний та сучасний дизайн інтер’єру в стилі лофт: мінімум меблів, трішки декору і максимум вільного простору – він неймовірно популярний. Лофт обирають для оформлення заміських будинків та шикарних квартир у пентхаусах, але він викликає не менший інтерес і у власників однокімнатного житла чи великих квартир-студій. Цей стиль не має меж, тож не дивно, що його можна зустріти навіть у сучасному офісі.

Бажаєте оновити своє житло – сміливо обирайте функціональний дизайн приміщення від компанії С.К.І.М. Віддавши перевагу стилю лофт, Ви отримаєте достатньо простору для втілення власних фантазій та масу кольорових варіацій. Гламур, богемне чи індустріальне направлення – особливості та нюанси залежать від специфіки конкретного підвиду.   

Ремонт приміщення в стилі лофт

Лофт легко впізнати за типовим для нього мінімалізмом. Сучасні дизайнери часто називають його промислово-урбаністичним стилем. Не дарма ж після ремонту приміщення нагадують іноді навіть горища чи підвали. Після обробки стін та установки меблів і певних елементів декору будь-яка квартира зміниться до невпізнанності. 

Якщо власник житла обрав стиль лофт, то зможе відмітити в дизайні інтер’єру:

  • балки та відкриті комунікації;
  • стіни, облицьовані звичайною цеглою;
  • величезні вікна.

Звісно, сучасний напрямок має інші характерні риси. Лофт-квартира здатна підкорити відкритістю простору. Її дизайн здивує вдалими рішеннями в напрямку маскування міжкімнатних дверей. Останні можуть бути встановлені лише в спальні та санвузлі. Подібний хід візуально збільшить приміщення.

В стилі вітається використання натуральних елементів, наприклад каміння. Цегла чи фарба кольору штукатурки на стінах вдало впишуться в інтер’єр. Наша студія розробить гарні книжні полиці та шафи чи інші незамасковані допоміжні конструкції, котрі так вирізняють стиль лофт.

При плануванні ремонту важливо вибрати, яка підлога оптимально буде відповідати загальному дизайну кімнати. Її можна покрити паркетом, лінолеумом чи ламінатом, та навіть цементна поверхня не буде суперечити обраному стилю. Разом із тим, стеля в приміщенні має бути, безперечно, високою.

Особливості інтер’єру лофт

Стиль лофт – це відкритість та океан свободи. Темні кольори в приміщенні будуть, як мінімум недоречні, адже вони поглинають світло і зменшують вільний простір. При розробці дизайну обирають переважно світлі відтінки.

Інтер’єр в стилі лофт не здобуде довершеності й без типового для нього каміну, котрий колись використовували для обігріву складського приміщення. Зараз він вважається ключовим елементом, за яким можливо визначити стиль. Навіть в досить невеликій квартирі камін слід зробити максимально примітним, а коли річ іде про ремонт заміського будинку – його обов’язково встановлять у центральній частині кімнати. 

Багатофункціональні меблі від компанії С.К.І.М. ідеально впишуться в інтер’єр, адже ми розробимо їх саме для Вас. Не зважаючи на візуальну схожість з предметами далекого чи відносно близького минулого, шафи, комоди й різноманітні мебльові гарнітури будуть мати дуже сучасну начинку, тож повністю відповідатимуть обраному напрямку.

Як краще оформити приміщення в стилі лофт? Інтер’єр залежить безпосередньо від вподобань замовника. Важливо визначитися не тільки з кольорами та матеріалами, площа квартири відіграє далеко не останню роль.

Стиль лофт: декор та освітлення

Безліч яскравих деталей тут будуть зайві, та книги, кераміка, графіті чи авангардні картини відмінно впишуться в стиль. Ніхто не забороняє використовувати рекламні плакати чи навіть газони з квітами, головне – не перевантажити приміщення.

Якщо ж іде мова про освітлення, варто задуматися про переваги зонування, котре зробить інтер’єр більш цікавим і виявиться неймовірно зручним у побуті. Для зонування використовують найрізноманітніші прибори. Чим більше між ними відмінностей, тим краще. Стиль лофт – зручний та функціональний.

Зв'яжіться з нами