/
Прихожі

Прихожі

Зайшовши до квартири ми відразу потрапляємо до коридору. Це приміщення незмінно нас зустрічає та проводжає. Дехто вважає, що його дизайн зовсім не має значення, проте дана думка – хибна, бо саме з ним пов’язане відчуття комфорту, котре охоплює повсякчас при поверненні додому.

Інтер’єр кожної кімнати в будинку має бути зручним та функціональним, чого доволі складно досягти, якщо мова йде про оформлення невеликих чи вузьких приміщень. Проте, існує чимало способів перетворити в шедевр будь-які житлові площі.

Дизайн коридору у квартирі

Кожне приміщення в оселі має бути оформлене в єдиному стилі, навіть, якщо мова йде про звичайний коридор. Мінімалізм, хай-тек чи барокко – не важливо, яким обрали загальний дизайн квартири, його слід дотримуватися від А до Я. Але, що ж можна поставити в коридорі? Студія С.К.І.М. візьме безпосередню участь в розробленні дизайну шафи, люстри чи канапи, що в повній мірі відобразять обраний стилістичний напрямок.

  • Куток для відпочинку;
  • Шафи;
  • Ніші

– у великій кімнаті приховані неймовірні можливості.

Проте, в коридорі рідко буває достатньо простору, адже його суттєво зменшують чисельні двері, котрі зазвичай відчиняються в дане приміщення. Тоді гарним рішенням стане дизайн, в якому будуть передбачені розсувні конструкції і навіть арки на вході в кухню чи до вітальні.

На жаль, часом здається, що в невеликій квартирі повністю відсутня можливість вибору кольорів для коридору. Звісно, для нього краще всього підійдуть пастельні відтінки, та комбінування світлих і темних шпалер стане гарним варіантом для любителів чорного кольору в інтер’єрі. Для оформлення даного приміщення не менш успішно використовують фарбу та пробку.

Як візуально збільшити коридор у будинку

Кімната буде здаватися значно вищою, якщо встановити глянцеву або молочну натяжну стелю. Покриття підлоги – ще один шанс збільшити простір, достатньо, обираючи його колір, зупинитися на відтінку, що буде на кілька тонів темніший за стіни. З іншого боку, не менш ефектним стане й дуже темна підлога, якщо розбавити дизайн кімнати кількома ідентичними килимами світлого кольору. 

Дзеркальні поверхні та гарне освітлення додадуть коридору ще декілька квадратів. Так, рівномірно розташувавши бра в приміщенні, Ви розширите його, а послідовно розвішені люстри суттєво витягнуть кімнату.

Дизайн коридору, як і будь-якого приміщення, слід обирати з точки зору функціональності. В маленьку кімнату краще поставити вузьку шафу, підвісні комоди та додати настінний стіл. Студія С.К.І.М. розробить для Вас дійсно зручні та корисні меблі, що гармонічно доповнять обраний дизайн.

 

зв'яжіться з нами