/
Рамкові кухні

Рамкові кухні

Рамкові кухні є одним з традиційних рішень на ринку кухонних меблів у Львові. Стінка з рамковими фасадами представляють собою оптимальний вибір як для тісних приміщень, так і для просторих варіантів інтер’єру. Львів пропонує величезну кількість моделей від різних виробників. Вони відрізняються дизайном і виконанням, розмірами, стилем, матеріалами, і звісно, ціною. Ці стінки для кухні фактично універсальні. Вони гармонійно поєднується з будь-яким актуальним інтер’єром і стильовим напрямком. Рамковий фасад може прекрасно вписуватись в кухню оформлену в стилі класика, кантрі, еко і не тільки.

Основні переваги рамкових фасадів

Висока популярність рамкових кухонь є заслуженою. Пояснити це може велика кількість плюсів фасадів такого типу. Розглянемо найбільші переваги гарнітурів, виконаних в подібному дизайні:

  • Прекрасний зовнішній вигляд. Дизайн меблів в подібному стилі відрізняється зовнішньою виразністю. Завдяки рельєфному обрамленню основні матеріали вступають в контраст, але гарнітур від цього не перестає виглядати гармонійно. Контраст, до речі, може бути і колірним. Це можна обговорити, виконуючи кухні на замовлення. Існує безліч видів гарнітуру. Якщо для панельного фасаду виробник повинен використовувати один матеріал, рамковий фасад може бути виконаний з різний матеріалів. Це дозволяє зробити дизайн більш цікавим.
  • Доступна ціна. Ціни на меблі досить доступні, навіть якщо вони виконуються на замовлення. Купити таку кухню може кожен. Справа в тому, що технологія виробництва проста, а матеріали можна підбирати залежності від фінансової спроможності покупця. Тому гарнітур продається по невисокій ціні.
  • Можливість виготовити стінку нестандартно розміру. Завдяки використанню різних деталей з яких складається готова конструкція, є можливість виготовлення меблів практично будь-яких, навіть нестандартних розмірів.
  • Зносостійкість. Термін експлуатації кухні виготовленої на замовлення, висока. Цьому сприяють якісні матеріали, відповідальне ставлення виробника, оригінальність технології та безліч інших нюансів.

Враховуючи ці переваги, не дивно що інтер’єр сучасної кухні у Львові не обходиться без стильного гарнітуру, адже рамкові кухні дійсно виглядають достойно. До того ж їх перевага не тільки оригінальність, але і вартість. Тому попит тільки росте.

Конструкція рамкової кухні

Інтер`єр кухні з рамковими фасадами виглядає більш достойно, але це не головна перевага таких меблів. Набагато більший плюс – особливості конструкції. Справа в тому, що рамковий фасад не є суцільним. Виробники його збирають з готових деталей, якими виступають елементи обрамлення і внутрішні вставки, які розташовані між ними. Часто в якості вставки може використовуватись скло, яке робить конструкцію більш легкою.

Далі всі деталі, як елементи пазлу, складаються і склеюються або фіксуються спеціальними кріпленнями. Важливо щоб кожен елемент прилягав максимально щільно. Так матеріал буде служити вірою і правдою. Якщо ж виконати цю роботу неякісно, між стиками буде накопичуватись пил та інший бруд.

Фурнітура використовується така ж як на інших кухонних меблях. Хоча її можна відбирати в залежності до стилю інтер’єру або інших нюансів. Також фурнітура може суттєво вплинути на вартість конструкції, тому важливо її підбирати не лише до матеріалу, але орієнтуючись на фінансове положення.

Що стосується кількості і розташування ящиків та інших елементів конструкції меблів для кухні, це питання обговорюється з виробником окремо. Важливо щоб подібні деталі вписувались в загальний стиль, а також не сильно відбиватись на вартості.

Матеріали з яких виготовляють рамкові кухні

Кухню з рамковими фасадами виробляються із застосуванням тих же матеріалів, що і інші меблі. Але якщо ви підбираєте варіант, який би підійшов не лише по якості, але і по вартості, слід звернути увагу на шпонований ДСП або МДФ. Звісно, такі меблі менш довговічні ніж з суцільної деревини, але вони мають свої переваги. Наприклад, низьку ціну, яка дозволяє міняти меблі хоч кожні кілька років, змінюючи стиль приміщення.

зв'яжіться з нами