/
Шафи-купе

Шафи-купе

Сучасна й універсальна шафа-купе, зроблена на замовлення, – вона відмінно впишеться в параметри будь-якого приміщення. Авторські меблі гарно доповнять інтер’єр спальні, вітальні, коридору чи робочого кабінету. Звісно, можна піти до магазину в пошуках вже готової шафи, та:

  • Чи буде вона довговічною?
  • Наскільки характерні для неї функції задовольнять уже наявні потреби?
  • Чи не буде модель безглуздо виглядати в робочому кабінеті?

Придбання готової шафи-купе може принести відносну вигоду в фінансовому плані, та чи буде вона зручною у використанні. Крім того, доволі складно знайти виріб, котрий би гармонічно виглядав на фоні облаштованої кімнати. Вихід є завжди – зверніться до компанії С.К.І.М. і, – ми знайдемо його разом.

Шафи-купе на замовлення

Студія дизайну виготовить для Вас якісні меблі при використанні новітніх технологій та сучасних матеріалів. Шафа-купе в робочий кабінет чи в будь-яке інше приміщення (з дзеркалом чи без нього) буде мати форму, розроблену на основі наявного інтер’єру.

Авторська модель може розміститися біля стінки чи безпосередньо в існуючій ніші. Розмір її обирають відповідно до потреб родини. При цьому матеріал фасаду не повинен суперечити загальній стилістиці приміщення. Частіш за все клієнти віддають перевагу звичному дереву чи склу.

Профіль розсувної системи варто вибирати, враховуючи його довговічність при цьому використовується монорельсова чи роликова система відкривання шафи-купе. Яка із них краща? Це питання другорядне. Перш за все слід визначитися, в котру кімнату буде встановлена авторська модель. Від даного аспекту залежать зовнішній вигляд та конструктивні особливості предмета. Наприклад, шафу-купе з дзеркалом бажано поставити у вітальні, а модульні меблі відмінно підійдуть для кухні.

Студія С.К.І.М. розробить для Вас практичні та естетичні предмети інтер’єру та освітлення за доступними цінами.

Шафа-купе: якісна й сучасна

Студія дизайну пропонує елітні шафи на замовлення. Їх можна поставити в робочий кабінет чи до будь-якої кімнати будинку або квартири. Ми виготовляємо меблі різної форми і готові продемонструвати актуальні рішення в обраній кольоровій гамі відповідно до існуючого стилю, а можемо розробити дизайн інших предметів: столів, диванів і не тільки.

Всі моделі за індивідуальним замовленням будуть зроблені на основі європейських стандартів з якісних та безпечних матеріалів. Різьба, позолота, дзеркальні елементи – меблі будуть виглядати довершено та стильно. Поділіться з нами своїм уявленням майбутнього виробу, а С.К.І.М. розробить для Вас ексклюзивний та зручний дизайн функціональної шафи.

зв'яжіться з нами