/
Шпонові кухні

Шпонові кухні

Сьогодні шпоновані фасади для кухні набувають все більшої популярності в інтер’єрі. І в цьому немає нічого дивного, адже зовні цей матеріал практично повністю імітує натуральну деревину. Навіть більше, шпон має запах натурального дерева і на дотик відрізнити його практично неможливо. Єдине що приємно відрізняє цей матеріал – це його ціна. Виробник, зазвичай, пропонує демократичні ціни за гарнітур. Не дивно що саме шпонований матеріал залишається одним із найпопулярніших серед наших співвітчизників, які віддають перевагу якісним, практичним і недорогим меблям.

Особливості кухонь зі шпонованого матеріалу

Шпон – це МДФ-плита з тонким покриттям. Плита має два шари:

 • МДФ стружка. ЇЇ просочили лігніном або парафіном і спресували в тверду монолітну панель.
 • Шпона. Це натуральний шматок дерева елітних порід, який зрізаний дуже тонким шаром, а потім приклеєний до МДФ.

Всю цю конструкцію покривають емаллю або лакують. Зовні у шпону вигляд натурального дерева, але це не зовсім так. Окрім того, у матеріалу є свої переваги та недоліки, які потрібно розібрати перш ніж виготовляти на замовлення меблі для кухні.

До переваг найлегше віднести наступні параметри:

 • У шпону практично відсутня схильність до розтріскування навіть у вологому середовищі. Як для меблів, які будуть стояти на кухні, це досить істотна перевага, оскільки такий гарнітур буде відрізнятись довговічністю. Це важливо для меблів, які виконуються на замовлення, і які повинні прослужити максимально довго.
 • Шпоновані покриття прикрашають інтер’єр і виглядають більш природньо ніж пластик, ламіновані поверхні чи інший матеріал. До того ж подібні меблі мають більш дорогий вигляд, наділені приємною текстурою. Шпонована поверхня «дихає». Вона не знаходиться під полімерною плівкою, що також подовжує термін її експлуатації.
 • Гарнітури за шпонованих матеріалів стійкі до пошкоджень. На них складніше залишити подряпини, тріщини і дрібні відколи, а якщо такі з’являються, то їх можливо замаскувати шліфуванням або іншими маскуючими роботами. Ремонт можна виконати на замовлення і пошкодження будуть практично непомітними. До того ж ці маніпуляції будуть виконані виробником по мінімальній ціні. Особливо якщо пошкодження незначне.
 • Екологічна безпека. Шпоновані фасади компанії виготовляють без використання шкідливих або токсичних речовин. Це означає, що кухня буде безпечною для здоров’я, особливо, якщо порівнювати з пластиком.
 • Шпоновані меблі для кухні легко очищаються від забруднень. Щоб прибрати плями від жиру чи т.п. досить просто промити поверхню м’якою губкою, змочивши її в слабкому мильному розчині.

Недоліків у шпонованих фасадів значно менше, і їх можна помітити в основному в меблях низької якості. Компанії які працюють на замовлення зазвичай не мають проблем з очевидними недоліками, а от виробники з поганою репутацією можуть обманювати клієнтів. Наприклад, якщо не притримуватись технології, покриття швидко відшарується від основи, розтріскається і виникають інші деформації. Також власники шпонованих меблів відзначають, що часто вони, як і натуральна деревина, можуть темніти. Однак в більшості випадків це надає виробу благородний, трохи зістарений вигляд. Якщо ж дизайн меблів вас цілком влаштовує, краще регулярно обновляйте лакове покриття, а також бережіть шпоновані кухні від ультрафіолетових променів.

Які матеріали підібрати у Львові

Для виготовлення шпонованих кухонь використовуються лише найдорожчі породи дерева, які мають привабливий зовнішній вигляд. Це важливо, адже привабливий дизайн, одна із ключових рис фасаду. Щоб отримати такий зовнішній вигляд, використовуються наступні породи деревини:

 • Ясен. Досить міцна деревина, має холодний відтінок, але для дизайну фасаду кухні підходить ідеально.
 • Вільха. Дерево яке винятково стійке до деформацій. Також воно прекрасно справляється з впливом вологи. Деревина надзвичайно приємна на дотик. Вона здається бархатистою і ніжною.
 • Дуб. Одна з найміцніших порід дерева. Окрім того, матеріал виглядає благородно і виразно. Якщо для фасаду своєї кухні оберете саме цей матеріал, то отримаєте меблі які будуть не лише прекрасно виглядати, але і відрізнятимуться довговічністю. Фасад кухні багато років не зрадить своєму дизайну, а залишиться в своєму первісному вигляді.
 • Вишня. Львів меблі для кухні з вишні пропонує часто. Компанії надають їм перевагу оскільки деревина легко обробляється, відрізняється міцністю і має приємний червонуватий відтінок, який з часом він стає ще тільки більш насиченим і глибшим.
 • Горіх. Кухні з цього матеріалу представлені на сайті компанії. Вони мають багату палітру відтінків.

Замовити будь-який варіант кухні у Львові також можна через сайт. Це швидко і вигідно. Займає всього декілька хвилин.

 

зв'яжіться з нами