/
Столи

Столи

Оригінальний стиль та неповторність мають надзвичайну вагу не лише в одязі, а й в інтер’єрі. Тому, цілком логічно, що з кожним роком все більше людей обирають дизайнерські столи на замовлення. Вони привносять в дім новизну та відчуття шику і комфортності.

Компанія С.К.І.М. виготовить для Вас якісний та сучасний стіл:

 • для офісу чи квартири;
 • обідній або робочий;
 • для кухні, спальні, вітальні чи офісу;
 • з дерева, скла, металу або інших якісних матеріалів.

Кожен дизайнерський столик буде розроблено відповідно до побажань клієнта з урахуванням особливостей його призначення, специфіки матеріалів та на основі загальної тематики кімнати. Так, робочий стіл, скоріш за все, буде мати доволі консервативний вигляд, а столику для кухні зазвичай можна додати більш яскравих фарб. Дизайнерські меблі будуть мати не тільки сучасний вигляд, вони забезпечать користувачеві максимальний комфорт під час експлуатації. 

Стіл на замовлення

Звернувшись до компанії С.К.І.М. з метою придбання обіднього столика, Ви отримаєте предмет, який не просто доповнить існуючий інтер’єр, – стіл буде створено на основі всіх потреб та побажань клієнта. Більше того, при замовленні дизайнерських виробів, нашому клієнту не треба турбуватися про їх функціонал, адже кожен обирає його самостійно, отже меблі на всі 100% відповідають заявленим конструктивним параметрам.  

Який стіл Вам потрібен? Не обмежуйте свій вибір:

 • Обідній варіант виробу значно більший за столик для чаю.
 • Для невеликого приміщення завжди є можливість сконструювати розкладну систему.
 • Столи можуть мати овальну, прямокутну, квадратну чи будь-яку іншу форму.

Зроблені нами робочі столи задовольнять всі потреби клієнта і поєднають в собі стиль та функціональність, будуть зручними й ергономічними. Який матеріал найкраще підходить для дизайнерських столиків? Якісний. Вид і тип обираються разом із замовником. Для робочих столів відмінно підходить дерево, наприклад, дуб – це ж класика, а скляні вставки на обідніх столах здатні перетворити їх в надзвичайно стильний та елегантний виріб.

Дизайнерські столи від виробника

Незалежно від матеріалу, складові та комплектуючі меблів від компанії С.К.І.М. проходять всі необхідні етапи обробки, котрі підвищують міцність та зносостійкість готового виробу. Серед їх основних переваг не лише привабливий зовнішній вигляд, – вони прекрасно доповнять інтер’єр, адже виробник легко підлаштує меблі під параметри кімнати. Наприклад, для приміщення зі складною конфігурацією часом варто замовити кутовий чи напівкруглий стіл.

Столи – це той різновид меблів, який буде доречним скрізь:

 • в офісі;
 • у квартирі;
 • в барі;
 • у складському приміщенні і т.д.

Овальний обідній стіл створить атмосферу гостинності. Він здатний об’єднати людей. Достатньо поставити виріб посеред кухні і, Ви отримаєте гарну столову зону, яку легко доповнити необхідною кількістю стільців. Для зонування успішно використовують покриття підлоги та освітлювальні прилади від компанії С.К.І.М.

Столи прямокутної форми є більш універсальними. Їх ставлять, як в центральній частині кімнати, так і біля однієї з її стін. Останній варіант буде оптимальним при розміщенні виробу в невеликому приміщенні. Проте, студія дизайну ладна запропонувати клієнту столи найнесподіванішої форми. Вони стануть гармонійною частиною інтер’єру кімнати і, безперечно, привернуть увагу.

Бажаєте замовити робочий стіл? Звісно, враховуючи сучасний ритм життя, від нього неможливо відмовитися. Чи потрібна Вам громіздка конструкція з масою тумб та ящиків? Якого розміру має бути місце для монітору? Дизайнерські столи від С.К.І.М. ладні задовольнити будь-які потреби клієнта. Розмір, колір, текстура, матеріали, конструктивні елементи – ми обговоримо всі деталі і, – Ви швидко отримаєте свій найкращий стіл високої якості.

зв'яжіться з нами