/
Світильники

Світльники

Люстри, стельові та настінні світильники стануть гідним функціональним доповненням кімнати й урізноманітнять оформлення будь-якого інтер’єру. Людина не може жити без світла, а сучасні вироби створять не лише таке жадане освітлення, а й допоможуть зробити всі необхідні акценти та підкреслити вдалі ходи в дизайні приміщення.

Включені чи виключені – люстри мають гармонічно виглядати на тлі всієї спальні чи, наприклад, коридору. На жаль, світильники, котрі є у вільному продажі, далеко не завжди задовольняють всі потреби та побажання споживача, щодо світла й освітлення. В такій ситуації – час задуматися над їх індивідуальним дизайном і звернутися до компанії С.К.І.М., яка виготовляє дизайнерські меблі та освітлювальні прилади на замовлення. У нас працюють лише професіонали, що запропонують гарне рішення будь-якої ситуації.

Дизайнерське освітлення на замовлення

Люстри та світильники від студії С.К.І.М. – стануть для Вас якісним джерелом довговічного світла, бо ми не лише розробимо їх дизайн, котрий відмінно доповнить існуючий інтер’єр. При створенні дизайнерського освітлення фахівці:

  • керуються правилами безпеки;
  • використовують якісні матеріали й комплектуючі;
  • орієнтовані на проектування й виробництво лише надійного виробу для забезпечення світла.

Виготовлення дизайнерських світильників

Люстра чи то світильник на замовлення розробляються на основі існуючого інтер’єру приміщення або з урахуванням його майбутніх змін. В першу чергу визначається рівень потреб, тобто, про яке саме світло йде мова та які освітлювальні прилади будуть найбільш доречні; їх кількість. Після цього слід обрати колір та фактуру майбутнього виробу й оптимальну форму корпусу.

Світло може дарувати прилад, що має дуже нетипову візуалізацію, (відповідно до побажань клієнта) головне, що він безпечний, функціональний та не суперечить оформленню інтер’єру. Ми можемо самостійно розробити для Вас модель, або ж спроектувати її на основі запропонованого клієнтом зразка. В процесі роботи будуть створені схеми та прототипи, які допоможуть протестувати майбутній світильник, що стане одним із необхідних елементів в освітленні.  

Дизайнерське світло на замовлення суттєво урізноманітнить інтер’єр Вашої квартири. Освітлювальні прилади від С.К.І.М. зроблять кімнати стильними й привернуть увагу до всіх необхідних деталей і стануть запорукою гарного настрою.

зв'яжіться з нами