/
Вітальня

Вітальня

Яку кімнату б Ви назвали головною у власній квартирі? Напевно, вітальню. Яким же має бути її інтер’єр? Можна обрати абсолютно будь-який стиль – класику, хай-тек чи мінімалізм, та варто врахувати, що дизайн вітальні задасть ритм ремонту всьому помешканню. Вибирайте оформлення інтер’єру виключно з власних уподобань, орієнтуючись на кольори та деталі, які привносять в житло відчуття захищеності та комфорту.

Від дизайну вітальні залежить специфіка оформлення будь-якої квартири. З урахування цього, компанія С.К.І.М. розробить для Вас такі необхідні предмети інтер’єру, як:

  • м’які та корпусні меблі,
  • освітлювальні прилади
  • й масу інших необхідних речей, що перетворять оселю в помешкання, де гарно відпочивати й працювати, не залежно від обраного стилю та декору.

Сучасний дизайн ідеальної вітальні

Кожна кімната в будинку чи то в квартирі має певний набір типових функцій. Якщо говорити про функціональне призначення вітальні, то воно дуже багатогранне. Інтер’єр даного приміщення має бути продуманий таким чином, щоб кімната стала максимально зручною для перебування запрошених гостей. Проте, не менш активно її використовують, як робочий кабінет чи їдальню.

Багатофункціональність вітальні вимагає створення універсального і практичного дизайну. Зі С.К.І.М він не буде стереотипним. Не залежно від обраного Вами стилю, ми створимо для кімнати унікальний дизайн. Всі предмети інтер’єру, розроблені студією, і декор, безперечно, запам’ятаються гостям і будуть ще довго радувати жителів будинку своїм виглядом та функціоналом.

Від чого залежить дизайн вітальні

Так, звісно, вподобання власника житла та його погляди на ремонт і майбутній інтер’єр мають надзвичайну вагу, та є ще один момент, який суттєво вплине на дизайн кімнати – її розмір. Від того велика вона чи мала безпосередньо залежать можливості інтер’єру. Чим більше квадратних метрів у вітальні, тим більше простору для експериментів з дизайном. Інтер’єр великої кімнати з легкістю може поєднати у собі декілька стилів. Сучасний дизайн вітальні ладен сумістити навіть такі різні прованс, модерн і неокласику.

Для маленької вітальні краще всього підійде мінімалістичний дизайн, та ще аж ніяк не вирок. Компанія С.К.І.М. розробить для Вас меблі та чисельні предмети інтер’єру, котрі будуть відповідати обраному стилю. Зручні дивани, елегантні стелажі – все, що побажає замовник.

Секрет невеликої гармонійної вітальні – правильно підібраний декор та відчуття міри. Звісно, її розміри легко збільшити, об’єднавши з балконом, кухнею чи кабінетом. Тоді зросте кількість стилів, які вигідно зможуть підкреслити індивідуальність і продемонструвати смаки та вподобання клієнта в розробленому для нього дизайні інтер’єру.

Прості та лаконічні вітальні виглядають надзвичайно сучасно. Світлі кольори та відтінки, багато освітлювальних приладів, меблі з прозорими вітринами – ці елементи в дизайні зроблять Ваш інтер’єр комфортним.

Чи потрібне зонування у вітальні?

Зонування – відмінний вибір для багатофункціональної вітальні. Обирайте стиль, а ми розробимо дизайн та створимо меблі й освітлювальні прилади, котрі допоможуть правильно розділити кімнату на функціональні зони.

Інтер’єр вітальні та кольорова гамма

Як обирати кольори для оформлення кімнати? В цьому питанні не слід дотримуватися якихось особливих правил, головне, щоб кольорів було не надто багато і вони відповідали обраному стилю та гарно поєднувалися один з одним. Від вподобаної палітри буде залежати майбутній дизайн вітальні.

Віддайте перевагу кольорам, котрі подобаються саме Вам, бо хто ж, як не власник житла, буде проводити найбільше часу в цій оновленій кімнаті.

Обов’язкові елементи дизайну вітальні

Будь-який стиль має деталі, котрі відрізнять його з поміж інших і є обов’язковими для реалізації. Наприклад, дизайн вітальні в класичному стилі буде виглядати безглуздо без звичного каміну. Якщо ж клієнт бажає отримати оформлення в новітній інтерпретації, то в якості центрального елементу добре використати стіл чи м’який та зручний диван.

Правил та нюансів у розробці дизайну вітальні – більш, ніж достатньо, та завжди існує простір для експериментів і поле для втілення найцікавіших задумів.

зв'яжіться з нами